Turnaj Katowice

Jsme hrdí, že naše odchovankyně Marie Staňková bylo nominovaná pro výběr olympijských nadějí a zdárně reprezentovala Českou republiku. Přejeme jí v další sportovní činnosti mnoho úspěchů. 

 

Vánoční besídka BCM se vydařila a děti si užili předaných dárků. 

 

Děti na dnešním treninku překvapil Mikuláš s čertem. Naštěstí u nás v klubu máme jen hodné a šikovné holky, které se pochlubily jak umí dávat koše a potěšily Mikuláše i čerta básničkou. Čert tak nemusel nikoho odnést a děti navíc dostali sladkou odměnu.

 

Tak i naše nejmladší baskeťačky již naplno trénují.

 

 

 

SOUSTŘEDĚNÍ SKALNÁ 2021

Předvánoční trénink

 

 

11.12.2018 se konal místo treninku tradiční předvánoční zápas děti U10 x rodiče . Nejprve proběhlo společné rozcvičení, pak následoval krátký dovednostní trénink a tady už se ukázalo jak jsou naši špunti z přípravky šikovní a rodiče zjistili , že to s míčem není tak jednoduché. Následovala soutěž v dovednostech – slalom s míčem a střelbou na koš. Pak se pokračovalo střelbou na koš na dvacet úspěšných košů, kde drtivě zvítězily děti. Vrcholem odpoledne byl zápas děti x rodiče, ve kterém nebyla nouze o pěkné akce ve vzduchu, pod košem i na palubovce :-). A vítěz ? No přece všichni kdo si přišli zápas užít! Na závěr proběhlo společné focení. Velký dík patří všem rodičům, kteří přišli a všem dětem, které nám ukázaly, co vše se za pár měsíců naučily.

 

BCM  a  Barevný běh

 

BCM  a  Sokolovský BMW Group 1/4 maraton

 

TAK KONEČNĚ ZAČÍNÁME!!!!!

 

 

Vracíme se sice pomalu, zato naplno.

 

Soustředění Skalná 2018

1. Den U13 soustředění. Seznámení s během i basketem proběhlo. Dokonce jsme navštívili koncert a přispěli na opravu kostela 😉✌️🏃🏻‍♀️🏀. Je tu i přípravka, ale ta běhala tak rychle, že jsem ji ani nestihl vyfotit.

2. Den dřeme co to jde. Počasí nás nezastaví.

3.-4. Den Soustředění. Dřeme i výletíme…🏊‍♂️🏀✌️

Makáme a zítra nás čeká už poslední den.